شما برای پوشش پنجره های خود از چه سبک پرده ای استفاده می کنید؟ همه ی ما می دانیم پرده ها چه تاثیر منحصر به فردی بر روی دکوراسیون داخلی منزل ما دارند و به سادگی با تغییر آن ها می توانیم چهره ی دکوراسیون خود را متحول کنیم. پرده شید ها یکی از گزینه های انتخابی شما که برای پوشش پنجره هایتان می باشد به خصوص برای فضاهای شخصی مثل اتاق خواب ها شید ها بهترین گزینه می باشند. امروز در پیمانساز می خواهیم با پرده شید ها بیشتر آشنا شویم با ما همراه باشید.
پرده رومن شید که با نام دیگر پرده رومی هم شناخه می شود، در واقع نام رومن از شهر رم ایتالیا گرفته شده است و در طراحی داخلی این پرده نماد عشق و محبت می باشد. این نوع پرده دارای سیستم باز و بسته شدن متفاوت از پرده رولر شید هست. در این نوع پرده جمع شدن پرده از طریق ایجاد چین در پارچه پرده انجام می گیرد برعکس پرده رولر شید که پارچه پرده به دور یک محور تابیده می شود.
انتخاب یک شید رومی برای فضایی مانند اتاق خواب علاوه بر ایجاد جذابیت در دکوراسیون این فضا گزینه ی مقرون به صرفه ای برای شما خواهد بود. توجه داشته باشید که انتخاب شید هایی به رنگ خنثی به شما این امکان را می دهد که به راحتی برای تغییر روتختی و یا فرش اتاق خواب خود اقدام کنید بدون آنکه تاثیری در زیبایی دکوراسیون اتاق خواب شما ایجاد شود.
با ترکیب رومن شید ها و پرده های ساده به راحتی می توانید به فضای خود عمق ببخشید. در واقع پرده شید ها می تواند در قالب یک پشت پرده ای در فضاهایی که نیاز به محرمیت بیشتر و یا کنترل نور دارید عمل کند. برای آنکه پوشش پنجره ی شما تاثیر بهتری در دکوراسیون داخلی شما داشته باشد بهتر است پرده ی ترکیبی ب شید از جنس حریر و یا جنسی ملایم تر نسبت به شید انتخاب شود تا این تضاد تعادل را در محیط شما برقرار سازد.
اگر می خواهید از پرده شید ها در فضاهای عمومی  استفاده  کنید مانند نشیمن ،علاوه بر توجه به سبک دکوراسیون به محل قرار گیری پنجره در فضای خود توجه کنید، اگر پنجره شما در نقطه ی کانونی دکوراسیون شما قرار دارد بهتر است از سبک پرده هایی خاص تر یا بار طرح های جذاب تر استفاده کنید تا جلوه ی بیشتری در دکوراسیون شما ایجاد نماید و نمای بهتری به شما بدهد، لذت ببرید.
برای خاص تر کردن ظاهر پرده شید ها می توانید خودتان دست به کار شوید با الحاق جزییات ساده به آن ها ظاهر آن ها را متحول کنید، این گزینه ها می تواند یک نوار باریک به رنگ متضاد اما هماهنگ با رنگ زمینه باشد تا بتواند تاثیر چشم گیری در شید رومی شما و دکوراسیون داخلی تان ایجاد نماید.
همان طور که می دانید هماهنگ کردن طرح پرده با مبلمان یکی از راه های جلوه بخشیدن به دکوراسیون نشیمن شماست، و باعث قشنگ تر شدن فضای خانه میشود.و  می توانید طرح پرده شید خود را با پارچه رو مبلی یا کوسن خود هماهنگ کنید و ظاهر منحصر به فردی به فضای داخلی خود ببخشید. علاوه بر آن این انتخاب شما می تواند ظاهر منسجم تری به فضای داخلی شما ببخشد.
پرده شید ها یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون آشپزخانه ها محسوب می شود، چرا که به راحتی می توانید آن ها را برای داشتن نور مطلوب تنظیم کنید و با کمک آن ها چهره دکوراسیون داخلی خود را منحصر به فرد تر تزیین کنید.

 

شرکت فرزین دکور با عرضه محصولات و لوازم پرده های فانتزی و کلاسیک ، بیش از 20 سال در عرصه دکوراسیون داخلی حضور فعال داشته است . این شرکت با عرضه انواع پرده زبرا , پرده زبرومن , پرده شید ترک در طرح ها ورنگ های مختلف پیشتاز در عرصه ی تزئینات در سراسر کشور می باشد. هدف اصلی شرکت ،ارائه محصولات با تنوع بسیار بالا و متناسب با سلیقه های مختلف می باشد تا شما مشتریان عزیز با هر سلیقه ای بتوانید لوکس ترین ها را برای منازل و ادارات و... خود انتخاب کرده واز کیفیت محصولات ما ابراز رضایت فرمائید. پرده هاي زبرا يا همان دبل شيد نسل جديد پرده هاي فانتزي و لوكس ميباشد پرده ي زبرا به دليل تنوع بالا در طرح و رنگ و همينطور قيمت مناسب جايگاه ويژه اي در منازل و ادارات پيدا نموده. شركت فرزين دكور جزو اولين شركت هاي توليد كننده زبرا و شيد در ايران ميباشد كه باارايه انواع پرده ي زبرا و شيد با عالي ترين كيفيت قصد دارد تا رضايت مشتريان را جلب كرده و خدمتگزار تمامي مردم باشد .