پرده در لغتنامه ی دهخدا پوشش معنی شده است که در واقع مهمترین کاربردش پوشش دادن است؛ پوشش دادن بخش های از ساختمان که در آن پنجره و شیشه تعبیعه شده است. هدف از نصب پرده گاهی پوشش ساختمان در مقابل نور است گاهی حفظ حریم شخصی از فضای بیرون و علاوه بر این ها زیبایی دکوراسیون داخل ساختمان است و در گاها همه ی موارد مد نظر است. پس انتخاب نوع پرده بستگی به هدف شما دارد اما قطعا انتخاب پرده ای که قابلیت و کاربرد بیشتری داشته باشد برای همه جذاب است. در این سایت با معرفی انواع پرده، کاربردشان و مزایا و معایب آنها شما را در بهترین انتخاب همراهی خواهیم کرد.

انواع پرده :
پرده زبرا
پرده زبرومن
پرده شید
پرده پارچه ای
پرده کرکره فلزی
پرده کرکره چوبی
پرده عمودی
پرده پلیسه
پرده زبرا، پرده زبرومن و پرده شید پارچه ای هستند اما با توجه به طراحی خاصی که دارند بسیار زیباتر و پرکاربردتر از پرده های پارچه ای معمولی هستند.
هر کدام از این پرده ها به چند دسته تقسیم می شوند که در مقالات جداگانه معرفی شده و به مقاسیه ی آنها پرداخته ایم برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات دیگر سایت را مطالعه فرمایید.

شرکت فرزین دکور با عرضه محصولات و لوازم پرده های فانتزی و کلاسیک ، بیش از 20 سال در عرصه دکوراسیون داخلی حضور فعال داشته است . این شرکت با عرضه انواع پرده زبرا , پرده زبرومن , پرده شید ترک در طرح ها ورنگ های مختلف پیشتاز در عرصه ی تزئینات در سراسر کشور می باشد. هدف اصلی شرکت ،ارائه محصولات با تنوع بسیار بالا و متناسب با سلیقه های مختلف می باشد تا شما مشتریان عزیز با هر سلیقه ای بتوانید لوکس ترین ها را برای منازل و ادارات و... خود انتخاب کرده واز کیفیت محصولات ما ابراز رضایت فرمائید. پرده هاي زبرا يا همان دبل شيد نسل جديد پرده هاي فانتزي و لوكس ميباشد پرده ي زبرا به دليل تنوع بالا در طرح و رنگ و همينطور قيمت مناسب جايگاه ويژه اي در منازل و ادارات پيدا نموده. شركت فرزين دكور جزو اولين شركت هاي توليد كننده زبرا و شيد در ايران ميباشد كه باارايه انواع پرده ي زبرا و شيد با عالي ترين كيفيت قصد دارد تا رضايت مشتريان را جلب كرده و خدمتگزار تمامي مردم باشد .