پرده a
پرده a
پرده a
پرده a

پرده b
پرده b
پرده b
پرده b

پرده در لغتنامه ی دهخدا پوشش معنی شده است که در واقع مهمترین کاربردش پوشش دادن است؛ پوشش دادن بخش های از ساختمان که در آن پنجره و شیشه تعبیعه شده است. هدف از نصب پرده گاهی پوشش ساختمان در مقابل نور است گاهی حفظ حریم شخصی از فضای بیرون و علاوه بر این ها زیبایی دکوراسیون داخل ساختمان است و در گاها همه ی موارد مد نظر است. پس انتخاب نوع پرده بستگی به هدف شما دارد اما قطعا انتخاب پرده ای که قابلیت و کاربرد بیشتری داشته باشد برای همه جذاب است. در این سایت با معرفی انواع پرده، کاربردشان و مزایا و معایب آنها شما را در بهترین انتخاب همراهی خواهیم کرد.

انواع پرده :
پرده زبرا
پرده زبرومن
پرده شید
پرده پارچه ای
پرده کرکره فلزی
پرده کرکره چوبی
پرده عمودی
پرده پلیسه
پرده زبرا، پرده زبرومن و پرده شید پارچه ای هستند اما با توجه به طراحی خاصی که دارند بسیار زیباتر و پرکاربردتر از پرده های پارچه ای معمولی هستند.
هر کدام از این پرده ها به چند دسته تقسیم می شوند که در مقالات جداگانه معرفی شده و به مقاسیه ی آنها پرداخته ایم برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات دیگر سایت را مطالعه فرمایید.

درباره ما

پرده زبرا پرده زبرا پرده زبرا انتخاب کدپرده زبرا پرده زبرا انتخاب کد پرده زبرومن پرده زبرومن پرده زبرومن انتخاب کدپرده زبرومن پرده زبرومن انتخاب کد پرده شید پرده شید پرده شید انتخاب کدپرده شید پرده شید انتخاب کد شرکت فرزین دکور با عرضه محصولات و لوازم پرده های فانتزی و کلاسیک ، بیش از 20 سال در عرصه دکوراسیون داخلی حضور فعال داشته است . این شرکت با عرضه انواع پرده زبرا , پرده زبرومن , پرده شید ترک در طرح ها ورنگ های مختلف پیشتاز در عرصه ی تزئینات در سراسر کشور می باشد. هدف اصلی شرکت ،ارائه محصولات با تنوع بسیار بالا و متناسب با سلیقه های مختلف می باشد تا شما مشتریان عزیز با هر سلیقه ای بتوانید لوکس ترین ها را برای منازل و ادارات و... خود انتخاب کرده واز کیفیت محصولات ما ابراز رضایت فرمائید. پرده هاي زبرا يا همان دبل شيد نسل جديد پرده هاي فانتزي و لوكس ميباشد پرده ي زبرا به دليل تنوع بالا در طرح و رنگ و همينطور قيمت مناسب جايگاه ويژه اي در منازل و ادارات پيدا نموده. شركت فرزين دكور جزو اولين شركت هاي توليد كننده زبرا و شيد در ايران ميباشد كه باارايه انواع پرده ي زبرا و شيد با عالي ترين كيفيت قصد دارد تا رضايت مشتريان را جلب كرده و خدمتگزار تمامي مردم باشد .